تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله پلی اتیلن / شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای قیمت مناسب

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای قیمت مناسب

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای انواع لوله را با قیمت مناسب وارد و روانه بازار میکنید. این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار تولید و روانه بازار میکند.

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای قیمت مناسب

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن بیشترین مصارف را در زمین های کشاورزی به خود اختصاص داده و جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. لوله پلیکا نگین جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد.

مزایایی لوله پلی اتیلن آبیاری

  • این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  • این محصول دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.
  • به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای قیمت مناسب

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای قیمت مناسب

شرکت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای این محصول را در کلاف های 400 تا 500 و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی با مناسب ترین قیمت وارد و روانه بازار میکند. سایز لوله پلی اتیلن نمره 3 در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد از این رو دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن

قیمت لوله 90 پلی اتیلن 6 اتمسفر

قیمت لوله 90 پلی اتیلن 6 اتمسفر در تجهیزات کشاورزی آریا ارزان تر از همه …

دیدگاهتان را بنویسید