تجهیزات آبیاری آریا
خانه / تجهیزات آبیاری قطره ای / فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران

فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران

فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران در انواع مختلف لوازم آبیاری در تعداد بالا و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در خدمت شما عزیزان است. جهت سفارش این تجهیزات میتوانید به صورت حضوری و اینترنتی سفارش دهید.

فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران

کاربرد تجهیزات آبیاری

در آبیاری قطره ای آب توسط پمپ از منبع آب به داخل شبکه منتقل می شود و پس از عبور از صافي (و گاهی اوقات مخلوط شدن با کود) به طور مستقيم در پاي گياه جاري مي شود. اجزای اصلی این سیستم عبارتند از: پمپ، فیلتر، لوله های اصلی، لوله های آبده، کنترل کننده، شیرآلات و گسیلنده ها. البته بسته به مورد ممکن است تجهیزات دیگری مانند سیستم تزریق کود نیز در آن وجود داشته باشد.

حساس ترین تجهیزات این سیستم پمپ، کنترل کننده و فیلتر هستند. وظیفه ی پمپ افزایش فشار آب و جابه جایی آن درون لوله هاست و کنترل کننده نیز حسب مورد وظیفه ی کنترل روشن خاموش شدن تجهیزات را بر عهده دارد. گسيلنده ها نیز که از قسمتهاي مهم سیستم محسوب مي شوند تجهيزاتي هستند كه آب را در اختيار گياه قرار می دهند. وظیفه ی اصلی گسیلنده یا emitter كاهش فشار آب و ایجاد جریان ثابت است.

فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران

مزایای آبیاری قطره ای

  • صرفه جوئي در مصرف آب و هزينه ها زیاد.
  • سيستم آبیاری قطره اي نیاز به آب كمتري نسبت به ساير سيستم هاي  رایج آبياري نياز دارند . مثلاً‌ در باغات با درختان جوان ، آبياري  سيستم قطره اي تنها نصف آبياري باراني آب مصرف مي كند.
  • از آنجا كه بيشتر سطح خاك هرگز با آبياري قطره اي خيس نمي شود، رشد علف هرز كاهش مي يابد.
  • خيس ماندن خاك بين آبياري ها در اثر آبیاری مکرر، نمكهاي موجود در محلول را رقيق تر نگه ميدارد. به همين جهت مي توان از آب با شوری بیشتر استفاده كرد.

انواع تجهیزات آبیاری

  • سمپاش
  • انواع پمپ ها

فروشگاه تجهیزات آبیاری در تهران

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

تجهیزات سیستم آبیاری بارانی با قیمت ارزان

تجهیزات سیستم آبیاری بارانی با قیمت ارزان

تجهیزات سیستم آبیاری بارانی با قیمت ارزان در انواع مختلف با بهترین کیفیت برای همکار، …

دیدگاهتان را بنویسید