تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات آبیاری / فروش اتصالات آبیاری قطره ای با قیمت ارزان

فروش اتصالات آبیاری قطره ای با قیمت ارزان

فروش اتصالات آبیاری قطره ای با قیمت ارزان و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. این اتصالات در انواع سایز های مختلف و با ضخامت های متفاوت برای انواع سایز لوله به صورت انبوه تولید می شوند. این محصول در انواع مختلف با کلاس بار متفاوت چون کلاس 4، 6، 8، 10 و 12 و نیم اتمسفر موجود بوده و از نوع اتصالات فشار قوی نیز محسوب میشوند.

فروش اتصالات آبیاری قطره ای با قیمت ارزان

کاربرد اتصالات آبیاری قطره ی

در آبياري قطره ای، آب با فشار كم (حدود يك اتمسفر ) پس از گذشتن از دستگاه كنترل مركزي در صورت نياز توام با كود محلول  بوسيله لوله پلی اتیلن ۶ اینچ كه در سطح زمين پخش شده، پس از عبور از قطره چكانهايي كه در محل هاي مناسب در مجاورت گياه قرار داده شده اند، بصورت قطره قطره و بطور ممتد به اندازه نياز گياه به خاك داده ميشود.
آبياري قطره اي آسان ترين راه آب دادن به هر گياه مانند درختان و تاكها ست و كمبود رطوبت خاك را قبل از پيداش مكش بالاتر اثر مصرف آب به وسيله گياه از طريق تبخير و تعرق، بر طرف مي سازد. يك سيستم آبياري قطره اي به علت كاربرد موثر آب و نيروي كارگر داراي مزاياي آگرونوميكي ، آگروتكنيكي و اقتصادي منحصر به فرد است.

فروش اتصالات آبیاری قطره ای با قیمت ارزان

انواع اتصالات آبیاری قطره ای

اتصالات قطره ای پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن بوکان از انواع اتصالات بسیار پر کاربرد در آبیاری تحت فشار می باشد. این نوع اتصالات در انواع مختلفی است که در زیر به آن ها اشاره میکنیم:

 • بسته ها
 • زانوها
 • تبدیل ها
 • سه راهی ها و سر شلنگی ها موجود بوده و برای تنظیم جریان آب و آب بندی و ایمنی لوله ها، تغییر سایز لوله و تغییر مسیر جریان استفاده میشود.

مزایایی اتصالات آبیاری قطره ای

 • در آبیاری قطره ای هزینه های بهره برداری کاهش یافته و صرفه جویي در ميزان آب و هزينه ها بسیار مقرون و به صرفه است.
 • در روش آبیاری قطره ای آب کمتری نیاز دارد مثلاً‌ در باغات درختان جوان، آبياري با سيستم قطره ای تنها نصف آب مورد  نياز آبياري باراني يا سطحی مصرف مي كند.
 • با مسن تر شدن درختها ، صرفه جوئي در آب با سيستم قطره اي كاهش مي يابد ما هنوز برای بسياری باغداران آبياري موثر با سيستم قطره اي بعلت كمبود و قيمت بالاي آب، اهميت دارد.
 • هزينه كارگر براي آبياري را مي توان كاهش داد، زيرا در سيستم قطره اي كافي است كه پخش آب تنظيم گرديده و سيستم به كار انداخته شود. اين تنظيم ها توسط وسايل اتوماتيكي انجام مي گيرد كه نياز به كارگر چندانی ندارد.
 • این اتصالات در به سبب اینکه به مدت طولانی در برابر اشعه ی خورشید قرار گرفته اند و ممکن این اشعه در کیفیت و طول عمر آنها تاثیر گذار باشد، این اتصالات پلی اتیلنی به اشعه ی ماورای بنفش و اشعه های خورشیدی مقاوم گشته اند.
 • این لوله ها مقاومت شیمیایی بالایی در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی، مواد خورنده، کودهای شیمیایی داشته و مقاومت مکانیکی آن در برابر فشار و ضربه نیز در حد بالایی می باشد.
 • این نوع اتصالات به راحتی نصب شده و قیمت آنها متناسب با کیفیت ارائه شده بوده و بسیار مناسب می باشد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش اتصالات پلی اتیلن در تهران

تولید کننده اتصالات پلی اتیلن جوشی با بهترین قیمت

تولید کننده اتصالات پلی اتیلن جوشی با بهترین قیمت از طریق نمایندگی های فروش تجهزات …

دیدگاهتان را بنویسید