تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله / فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

لوله آلومینیومی آبیاری بارانی را در اندازه و قطرهای متفاوت به صورت عمده از طریق وب سایت ما خریداری کنید. این لوله ها توانایی رساندن کاربردی آب به سطح خاک را به خوبی دارد تا در حاصلخیزی محصولات کشاورزی نقش مهمی ایفا کند.

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

کاربرد آبیاری بارانی از طریق لوله های آلومینیومی

روش ” آبیاری بارانی ” پاشش آب از سطح خاک در قطرات ریز با فشار خاص با استفاده از لوله های آب پاش آلومینیومی است. از همین رو  لوله آلومینیومی آبیاری بارانی از ساختار محکم و مرغوب تشکیل شده است که دارای اندازه های طول ۳۰ سانتی متر تا ۱ متر و قطر های ۱ تا ۲ اینچ می باشد.
همچنین به منظور اعمال روش یک سیستم انتقال آب متشکل از لوله های آب پاش و خطوط جانبی و یک سیستم تأمین فشار مورد نیاز است.
فشار آن معمولاً توسط واحد پمپاژ تأمین می شود. همچنین متصل کننده میان شیر رابط و آب پاش می باشد که با خالصیت تمام بدون سایش و فرسایش آب را به ریشه محصولات می رساند. درنتیجه گزینه مناسبی برای آبیاری سبزیجات، میوه ها، چغندر و غیره می باشد که از هدر رفتن آب هم جلوگیری می کند.

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

معرفی لوله آلومینیومی آبیاری بارانی :

لوله آلومینیومی آبیاری بارانی و لوله پلی اتیلن ۶ اینچ، یکی از مدل های کاربردی و‌ محبوب در سیستم های آبیاری تحت فشار می باشد. این لوله ها به طور کلی در دو‌ مدل بدون درز و جوشی عرضه می شود که ویژگی های عالی دارند.

مدل های بدون درز لوله آلومینیومی توسط دستگاه مخصوص از سطح داخلی خالی می شود و در هیچ جای در به جای نمی گذارد. مدل های لوله آلومینیومی جوشی یکی از مدل های پر استفاده است که برای جاهایی مناسب است که از لوله های با طول زیاد نیاز داشته باشد.

ویژگی های لوله آلومینیومی آبیاری بارانی :

لوله آلومینیومی آبیاری بارانی، دارای انواع مدل های مختلفی هستند که از لحاظ ضخامت، سایز و آلیاژ ها با هم تفاوت دارند.
این لوله ها از مواد اولیه سبک ساخته شده اند که حمل و نقل ساده و مقرون به صرفه ای دارد. این لوله ها متناسب با نیاز مشتری با ویژگی های مختلف سفارش داده می شود.
همچنین این محصولات دارای کاربرد ها و استفاده های زیادی در بخش کشاورزی به عنوان سیستم های آبیاری کلاسیک و یا سیستم های آبفشان غلطان می باشند. همچنین مزایای زیادی هم دارند.

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

مزایای لوله آلومینیومی آبیاری بارانی :

لوله آلومینیومی آبیاری بارانی و لوله پلی اتیلن بوکان، از جنس مواد مرغوب و مستحکم تشکیل شده است که تحمل بالایی در برابر شرایط و عوامل شیمیایی و حرارتی مانند نور بالای درجه حرارت خورشید دارد.
این لوله ها دارای قابلیت نصب و راه اندازی ساده ای هستند و کاملاً ضد نشت می باشند. همچنین از خاصیت های ضد زنگ و ضد خوردگی و ساییدگی بهره می برد که طول عمر بالا را برای استفاده های زیاد تضمین می کند.

لوله آلومینیومی آبیاری بارانی دارای قابلیت آبیاری فراگیر در سطح زمین و مزارع می باشد. لازم به ذکر است بدانید این دسته از لوله ها به خصوص برای مناطقی ساخته شده است که آب آن جا شور و قلیایی باشد.

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی

فروش لوله آلومینیومی آبیاری بارانی به صورت عمده در ارزان ترین قیمت از طریق فروشگاه تجهیزات آریا انجام می گردد که جهت سفارش از طریق شماره های درج شده اقدام کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله نخ دار 140

قیمت لوله نخ دار 140

قیمت لوله نخ دار 140 در آریا ارزان تر از همه جاست. لوله‌های نخدار یا …

دیدگاهتان را بنویسید