تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری قطره ای / قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

نازلترین قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان را از فروشگاه آنلاین ما دریافت کنید. این نوارها از بالاترین کیفیت برای آبیاری قطره ای زمین های کشاورزی یا باغ ها قابل استفاده می باشد.

https://irantajhizab.ir/?s=%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%20%D8%AA%DB%8C%D9%BE

کاربردهای نوار تیپ نگین سپاهان:

با آبیاری قطره ای از طریق نوار تیپ نگین سپاهان می توانید کارایی تغذیه محصولات خود را به حداکثر برسانید و هزینه های خود مانند مصرف آب را به حداقل برسانید. آبیاری قطره ای از طریق این نوار ها مؤثرترین و صحیح ترین روش آبیاری گیاهان به صورت متوالی است.
نوار آبیاری همچنین نقش بسیار مهمی در تأمین کیفیت مناسب گیاه به ویژه در شرایط زمین شیب دار، مسطح و مناطق خشک دارد. ازهمین رو گزینه مناسبی برای باغچه های سبزی و نهال های کوچک، چمن ها، پارک ها و غیره می باشد.

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

روش های آبیاری نوار تیپ نگین سپاهان:

انواع قطره چکان و لوله پلی اتیلن ۶ اینچ با توجه به فاصله ردیف گیاهان برای رشد، بین  10, 20 و 30 سانتی متر وجود دارد. قطر لوله های آب دهی دارای 2.1 و 2.5 و 2.8 و 3 و 3.2 لیتر است. همچنین دارای ضخامت دیواره ۱۷۵ میکرون و متراژ ۱۰۰۰ است.

معرفی نوار تیپ نگین سپاهان :

نوار تیپ نگین سپاهان یکی از تجهیزات کاربردی و محبوب در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای است که از عملکرد رضایت بخشی بهره می برد. کاربرد اکثر این نوار تیپ ها به خصوص در کشت های ردیفی و برای انواع گل، گیاهان، میوه ها و غیره می باشد.
به جهت قابلیت آبرسانی این نوار تیپ ها در نزدیکی محصولات زراعی نصب می شود که توزیع یکنواخت و همه جانبه آب مورد نیاز را فراهم می کند. همچنین از این طریق میزان آب مشخص شده به عمق خاک و ریشه گیاهان نفوذ کرده که موجب رشد عالی و بی رویه زود تر از موعود برداشت می شود.

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

ویژگی های نوار تیپ نگین سپاهان :

نوار تیپ نگین سپاهان و لوله پلی اتیلن بوکان، در انواع رول ها عرضه می شود که طول هر رول به اندازه ۱۰۰۵ متر می باشد. همچنین از فشار کاری به میزان ۱ اتمسفر بهره می برند.
این دسته از نوار تیپ ها توسط شرکت نگین سپاهان با توجه به ارزش صرفه جویی در مصرف آب و به کار گیری نیروهای ماهر طراحی و تولید شده است. این نوار تیپ ها توسط مواد اولیه و مرغوب پلی پروپیلن ساخته شده است که مزایای فوق العاده ای دارد. قطر داخلی این محصولات به مقدار ۱۶/۵ میلی متر است که متناسب با انواع اتصالات می باشد.

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

مزایای نوار تیپ نگین سپاهان :

نوار تیپ نگین سپاهان دارای تست های آبدهی است که عملکرد روان و باکیفیتی را در هنگام انتقال آب فراهم می کند.
همچنین دارای خاصیت بسیار نرم و انعطاف پذیر است که وزن سبکی دارد. برای همین دلیل موجب شده است تا جمع آوری ساده ای بعد از پایان هر فصل داشته باشد.
همچنین با داشتن سایز استاندارد فضای زیادی را در انبار اشغال نمی کند. این نوار ها به خصوص برای کارکرد در مقابل تابش مستقیم نور خورشید طراحی شده است زیرا در مقابل اشعه ماورا بنفش و درجه حرارت بالا مقاوم می باشد.

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

ویژگی های نوار تیپ نگین سپاهان :

نوار تیپ نگین سپاهان، به گونه ای ساخته شده است که در مقابل فشار های خارجی و داخلی دوام بالایی دارد. آبیاری از طریق این نوار تیپ ها تا ۷۰ درصد بیشتر از سایر روش های معمولی در مصرف آب صرفه جویی می کند.
همچنین از نیروهای اضافی کار می کاهد زیرا یک روش آبیاری اتوماتیک را فراهم می کند. نصب و راه اندازی این نوار تیپ ها بسیار ساده است.

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

قیمت عمده نوار تیپ نگین سپاهان

شما می توانید نوار تیپ نگین سپاهان را به صورت عمده و خرده در پایین ترین قیمت از طریق تجهیزات کشاورزی آریا خریداری کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

https://irantajhizab.ir/?s=%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%20%D8%AA%DB%8C%D9%BE

قیمت نوار تیپ در تهران

قیمت لوله پلیمر اسپادانا و نوار تیپ در تهران از نرخ پایین تری برخوردار است …

دیدگاهتان را بنویسید