تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله / قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری در تجهیزات کشاورزی آریا از قیمت پایین تری برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

لوله‌های پلی اتیلن سایز 10 میلیمتر ( قطر اسمی خارجی )پارس اتیلن کیش با برترین مواد PE100 در کلاف‌های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می‌گردد. این نوع لوله ها به عنوان لوله فرعی در سیستم آبیاری و زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد و با تمام سر دنده های موجود در بازار سازگاری کامل را دارد.
لوله پلی اتیلن نمره 3 در برابر اشعه ماورای بنفش و عوامل زیست محیطی مقاومت بسیار بالایی دارد که شما می توانید سالیان زیادی از این محصول استفاده کنید.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

کاربرد لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

  • در سیستم های آبیاری معمولی و انتقال آب
  • انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای
  • سیستم‌های آبیاری تحت فشار
  • سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت
  • لینیر و رول لاین است.

معرفی لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر

لوله پلیکا نگین دارای تنوع مدل ها و سایزبندی های بالا است. کاربرد و استفاده اکثر از این لوله های پلی اتیلن در انتقال آب یا آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی می باشد.
این لوله ها قادر به تحمل فشار کاری ۲ الی ۴۰ اتمسفر است که موقعیت این فشارها به ضخامت و نوع مواد اولیه لوله ها وابسته است. این لوله های پلی اتیلن برای قسمت های اصلی، فرعی و نیمه فرعی خطوط قابل استفاده می باشد.
ابعاد این لوله های پلی اتیلن در اندازه های ۱۰ میلی متر، ۱۶ میلی متری، ۳۲ میلی متر و ۵۰ میلی متر بیشار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در انواع و اقسام کلاف ها بر حسب متر موجود می باشند.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

ویژگی های لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر

لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر، همانطور که از نامش پیداست از جنس مواد اولیه مرغوب و باکیفیت پلی اتیلن ساخته شده است که خواص فراوانی دارد. این خواص می توان به سبک بودن و قابلیت حمل ساده برای استفاده های چندین باره در هر فصل اشاره کرد.
همچنین مرغوب بودن در مقابل انواع شرایط ناسازگار می باشد. این لوله های پلی اتیلن، با استفاده در آبیاری های مزارع و گلخانه ها به عنوان لوله فرعی مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین به دلیل خاصیت نرم و انعطاف پذیر بودن به سادگی به قطره چکان ها و دیگر اتصالات متصل می شود.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

مزایای لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر

لوله پلی اتیلن ۱۰ میلی متر، در دما های متعدد استقامت خود را از دست نمی دهد.
از این رو می توانید آن را در انواع موقعیت های گوناگون استفاده کنید. همچنین این لوله ها دارای مقاومت عالی در مقابل مواد شیمیایی، مواد اسیدی و اشعه ماوراء بنفش می باشد.
به علاوه در انواع زمین ها و عمق خاک و غیره به خوبی نصب می شود. این لوله ها دارای جنس بدنه ی مرغوبی هستند و کاملاً ضد خوردگی و ضد پوسیدگی هستند.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

قیمت لوله آبیاری کشاورزی

برای دریافت قیمت روز لوله آبیاری کشاورزی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا می توانید این محصول را خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله نخ دار 140

قیمت لوله نخ دار 140

قیمت لوله نخ دار 140 در آریا ارزان تر از همه جاست. لوله‌های نخدار یا …

دیدگاهتان را بنویسید