تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری پلاک دار / لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار به دلیل نوسانات قیمت دلار گذاشته نمی شود و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

کاربرد نوار تیپ پلاک دار

نوار تیپ یا همان نوار آبیاری با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلن نرم تولید شده است و برای کشت‌های گلخانه‌ای و گیاهان ردیفی و متراکم نظیر انواع صیفی‌جات و سبزیجات مناسب است. از نوار تیپ برای آبیاری گیاهان مانند گوجه فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، هندوانه، بادمجان و گیاهان مختلف دیگر استفاده می‌شود. استفاده از انواع نوار تیپ با توجه به عدم نیاز به تسطیح مزرعه، افزایش راندمان آبیاری و جلوگیری از ازدیاد علف‌های هرز کمک قابل توجهی به اقتصاد کشاورزی نموده است.

معرفی نوار تیپ آبیاری پلاک دار:

نوار تیپ آبیاری پلاک دار یکی از تجهیزات مهم و اصلی در سیستم های آبیاری قطره ای است که مزایای زیادی دارد. این محصول راندمان آبیاری را به صورت بسیار باکیفیت افزایش می دهد و از رشد علف های هرز نیز در زمین های کشاورزی جلوگیری می کند.
این نوار تیپ های آبیاری پلاک دار در مقایسه با مدل های بغل دوخت میزان آب مورد نیاز را به صورت یکنواخت انتشار می دهد. با این وجود سطح رطوبت خاک را برای رشد بی رویه گیاهان حفظ می کند. این ویژگی همچنین میزان رشد محصولات زراعی را کاهش می دهد تا بیشتر از زمان موعود محصولات را برداشت کنید.

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

ویژگی نوار تیپ آبیاری پلاک دار:

روش تعبیه و کارگزاری نوار تیپ های آبیاری پلاک دار دارای کاربرد های گشترده ای برای آبرسانی محصولات زراعی در زمین های کشتی یا متراکم می باشد. همچنین این محصولات در سیستم های آبیاری به صورت آسان از طریق دستی و ماشینی می باشد.
این نوار تیپ ها بخصوص برای مناطق کم آب طراحی شده است زیرا به فشار بسیار بالایی از آب نیاز ندارد. به علت ساخت این نوار تیپ آبیاری پلاک دار از مواد اولیه باکیفیت و درجه یک، مانع از چسبندگی و رسوب گیری داخلی می شود.

 

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

مشخصات کلی نوار تیپ آبیاری پلاک دار:

نوار تیپ آبیاری پلاک دار از ساختار با مقدار فواصل مختلف درز ها به میزان ۱۰ سانتی متر، ۱۵ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر ساخته و طراحی شده است.
همچنین از مقدار آبدهی های متعدد به مقدار ۱.۲، ۱.۶ و ۲ لیتر بر ساعت بهره می برند. به علاوه ضخامت هر کدام از این نوار تیپ های درز دار مختلف هستند که به میزان ۱۵۰ میکرون الی ۲۰۰ میکرون می باشد.
فشار کارکرد این محصولات با ۰.۸ الی ۱ بار ارائه می شوند.

عملکرد های دیگر نوار تیپ آبیاری پلاک دار قطره ای:

بر روی نوار تیپ آبیاری پلاک دار قطره ای می توانید پلاک pc را نصب و تعبیه کنید.
این ویژگی منجر می شود تا خاصیت خود شویندگی داشته باشد و امکان تنظیم میزان آبدهی به صورت دلخواه در سیستم های آبیاری قطره ای نیز فراهم است. با استفاده از نوار تیپ های آبیاری پلاک دار می توانید در مصرف کود، سم و آب به صورت قابل توجهی صرفه جویی کنید.
این نوار های آبیاری به گونه ی کلاف ها ارایه می گردد که هر کدام از کلاف ها ۱۵۰۰ متر می باشند.

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

مزایایی نوار تیپ پلاکدار

  • قابلیت استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی
  • نصب و راه اندازی در تمامی زمین های کشاورزی
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش
  • دارای انعطاف پذیری بالا
  • پس از هر دوره آبیاری می توانید آن را جمع آوری کرده و دوره بعدی استفاده کنید.

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

لیست قیمت نوار تیپ

برای دریافت لیست قیمت روز نوار تیپ می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی ما به صورت آنلاین از این محصول مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت نوار تیپ پلاک دار

لیست قیمت نوار آبیاری قطره ای پلاک دار مرغوب

خدمات کشاورزی آریا آماده ارائه جدیدترین لیست قیمت نوار آبیاری قطره ای پلاک دار مرغوب …

دیدگاهتان را بنویسید