تجهیزات آبیاری آریا
خانه / تایمر آبیاری / تایمر آبیاری گیاهان با قیمت خرید مناسب

تایمر آبیاری گیاهان با قیمت خرید مناسب

تایمر آبیاری گیاهان با قیمت خرید مناسب و با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا برای همکار، صاحبان کسب و کار امکان پذیر میباشد.

تایمر آبیاری گیاهان با قیمت خرید مناسب

تایمر آبیاری گیاهان

در دنیایی امروزه به دلیل اهمیت زیادی که گل و گیاهان در منازل ویلایی و آپارتمان نشینی را دارد از تایمر آبیاری مناسب جهت آبدهی به گیاهان و گل های زینتی استفاده میکنیم. تایمر ها در مدل های مختلفی در بازار عرضه می شوند و بنابراین هر کدام می توانند تاثیر زیادی روی روند آبیاری گیاهان بگذارند.

تایمر آبیاری گیاهان با قیمت خرید مناسب

انواع تایمر آبیاری گیاهان

عوامل مختلف در تنظیم تایمر آبیاری

  • زمانی که در منطقه ای از تایمر استفاده می شود، باید به این نکته نیز توجه نمود که میزان زمان تابش نور خورشید به زمین در این منطقه چه مقدار است. همچنین طول فصل، طول روشنایی و سایه نیز در تعیین آب مورد نیاز دخیل هستند.
  • شیب زمین یکی دیگر از عوامل موثر در تنظیم تایمر آبیاری است. زمانی که زمین دارای شیب تند می باشد احتمال نگه داشتن آب در اطراف گیاه وجود ندارد و لذا می بایست تعداد دفعات آبیاری را افزایش داد.
  • علاوه بر این می توان به نوع تایمر نیز اشاره کرد. تایمر آب که پیش بینی آب و هوا و میزان بارندگی روی فعال شدن آن تاثیر گذار است بهتر می تواند روی آب مورد نیاز گیاه تاثیر بگذارد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

شیر برقی تایمردار آبیاری مدل ۹۰۱ با قیمت مناسب

شیر برقی تایمردار آبیاری مدل ۹۰۱ با قیمت مناسب

شیر برقی تایمردار آبیاری مدل ۹۰۱ و لوله پلیکا کرمانشاه با قیمت مناسب با بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید